Mieszkanie 2/2 – Na sprzedaż – Zielona Góra Copy

Mieszkanie 2/2

104 m2, liczba pokoi: 5

za metr kw.

4200 zł

wartość

436 670 zł

Status: SPRZEDANE

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA – ZABEZPIECZENIE RACHUNKIEM POWIERNICZYM

Stosujemy wiele elementów, które z założenia maja stanowić gwarancje bezpieczeństwa dla naszych klientów. Wśród nich to przede wszystkim rachunek powierniczy, jak również brak hipoteki na nieruchomościach przeznaczonych do przyszłej sprzedaży.

Opis mieszkania

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem i miejscami parkingowymi. Mieszkanie ma funkcjonalny układ pomieszczeń. Ogródek w pełni zagospodarowany. Do mieszkania możliwość dokupienia garażu, który znajduje się na parterze budynku. Mieszkań posiada osobne wejście, podjazd, dwa poziomy (parter i piętro), strych oraz ogródek. Lokal mieszkalny jest położony w znakomitej lokalizacji, łączące w sobie zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych przy jednoczesnym obcowaniu z naturą, gdyż nieopodal znajdują się ogródki działkowe, lasy. Zaletą osiedla jest to, że graniczy z przystankiem autobusowym, co może być dużym ułatwieniem dla osób starszych czy dzieci samodzielnie dojeżdżających do szkoły.

Cena: 4200zł/m kw.
Powierzchnia mieszkania: 104,65 m kw. po podłodze 122,2 m kw. Garaż: 18,44 m kw.
Liczba pokoi: 5
Powierzchnie działki: od 236 m kw. do 324 m kw.

MIESZKANIE JUŻ W SPRZEDAŻY!!!

Na parter składają się następujące pomieszczenia:

  • wiatrołap – z miejscem na szafę wnękową,
  • wc – z miejscem na kabinę prysznicową,
  • pokój dzienny – z dużymi przeszkleniami oraz miejscem na kominek (dzięki temu w mieszkaniach naturalne światło oraz ciepło)
  • pokój telewizyjny
  • aneks kuchenny – z oknem

Na piętrze:

  • trzy sypialnie – w dwóch z nich okna dachowe
  • łazienka – z miejscem na wannę
  • korytarz – w suficie wyłaz na strych (zamontowane schody drabinkowe wyciągane z sufitu)
  • garderoba

Strych:

  • na strychu zaprojektowano okno, a dodatkowo jest możliwość zaprojektowania dodatkowej sypialni bądź pomieszczenia do przechowywania.

Mieszkanie posiada MIEJSCE PARKINGOWE utwardzone kostką brukową.

Do mieszkań przynależy OGRÓDEK – idealne miejsce do spędzania wolnego czasu, grillowania, zabaw dla dzieci i naszych zwierzaków. Ogródki w pełni zagospodarowane: tarasy, chodniki, miejsca parkingowe, ziemia przygotowana pod zasiew traw, nasadzone drzewka ozdobne, zamontowane lampy ogrodowe, całość odgrodzona od sąsiadów kompletnym ogrodzeniem.

MIESZKAJ OSZCZĘDNIE!!!

Energooszczędny potencjał mieszkań – dwuspadowy dach, ograniczenie do dwóch kondygnacji: parteru i poddasza użytkowego, dwie ściany dzielone z sąsiadem, trzyszybowy pakiet okienny oraz dodatkowe docieplenie poddasza i strychu – przyczynia się do obniżenia strat ciepła i racjonalizowania zużycia energii. Budynek od zewnątrz ocieplony styropianem grubości 15 cm.

CIESZ SIĘ JAKOŚCIĄ!!!

Budynek wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Inwestując w lepsze jakościowo materiały dajemy państwu gwarancje trwałości i niezawodności poszczególnych elementów oferowanej nieruchomości.

Kontakt