Mieszkanie 8 – Na sprzedaż – Zielona Góra

Mieszkanie numer 8

95,8 m2, liczba pokoi: 4

bez garażu

364 040 zł

 
z garażem

403 040 zł

Status: Sprzedane

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA – ZABEZPIECZENIE RACHUNKIEM POWIERNICZYM

Stosujemy wiele elementów, które z założenia maja stanowić gwarancje bezpieczeństwa dla naszych klientów. Wśród nich to przede wszystkim rachunek powierniczy, jak również brak hipoteki na nieruchomościach przeznaczonych do przyszłej sprzedaży.

Opis

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem i miejscami parkingowym. Mieszkanie ma funkcjonalny układ pomieszczeń. Ogródek w pełni zagospodarowany. Mieszkanie ma  możliwość dokupienia garażu, który znajduje się na parterze budynku. Mieszkanie posiada osobne wejście, podjazd, dwa poziomy (parter i piętro), strych oraz ogródek. Lokal mieszkały położony jest w znakomitej lokalizacji, łączące w sobie zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych przy jednoczesnym obcowaniu z naturą, gdyż nieopodal znajdują się ogródki działkowe, lasy. Zaletą osiedla jest to, że graniczy z przystankiem autobusowym, co może być dużym ułatwieniem dla osób starszych czy dzieci samodzielnie dojeżdżających do szkoły.

Cena: 3800zł/m kw. + 39 000zł garaż

Powierzchnia mieszkania: 95,80 m kw. po podłodze 108,39 m kw. 

Garaż: 15,83 m kw. 

Liczba pokoi: 4

Powierzchnie działek: od 236 m kw. do 324 m kw.

MIESZKANIE JUŻ W SPRZEDAŻY!!!

Na parter składają się następujące pomieszczenia:

  • wiatrołap – z miejscem na szafę wnękową,
  • wc – z miejscem na kabinę prysznicową,
  • pokój dzienny – z dużymi przeszkleniami oraz miejscem na kominek (dzięki temu w mieszkaniach naturalne światło oraz ciepło)
  • aneks kuchenny – z oknem

Na piętrze:

  • trzy sypialnie – w dwóch z nich okna dachowe
  • łazienka – z miejscem na wannę
  • korytarz – w suficie wyłaz na strych (zamontowane schody drabinkowe wyciągane z sufitu)
  • dwie garderoby

Strych:

  • na strychu zaprojektowano okno, a dodatkowo jest możliwość zaprojektowania dodatkowej sypialni bądź pomieszczenia do przechowywania.

Każde mieszkanie posiada MIEJSCE PARKINGOWE utwardzone kostką brukową.

Do mieszkania przynależy OGRÓDEK – idealne miejsce do spędzania wolnego czasu, grillowania, zabaw dla dzieci i naszych zwierzaków. Ogródki w pełni zagospodarowane: tarasy, chodniki, miejsca parkingowe, ziemia przygotowana pod zasiew traw, nasadzone drzewka ozdobne, zamontowane lampy ogrodowe, całość odgrodzona od sąsiadów kompletnym ogrodzeniem.

MIESZKAJ OSZCZĘDNIE!!!

Energooszczędny potencjał mieszkań – dwuspadowy dach, ograniczenie do dwóch kondygnacji: parteru i poddasza użytkowego, dwie ściany dzielone z sąsiadem, trzyszybowy pakiet okienny oraz dodatkowe docieplenie poddasza i strychu – przyczynia się do obniżenia strat ciepła i racjonalizowania zużycia energii. Budynek od zewnątrz ocieplony styropianem grubości 15 cm.

CIESZ SIĘ JAKOŚCIĄ!!!

Budynek wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Inwestując w lepsze jakościowo materiały dajemy państwu gwarancje trwałości i niezawodności poszczególnych elementów oferowanej nieruchomości.

Kontakt